| PandaisHere a întrebat:

Ce parere aveti despre nativii in rac? credeti ca sunt dificili? mie asta mi se spune tot timpul

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Paii eu sunt rac. blushing.si ca sa nu ma descriu pe mine, mai bine iti descriu o prietena in zodia rac
cred ca suntem destul de sensibili, si foarte ciudati, zodia rac in general mi se pare ciudata, trecem repede de la o stare la alta, si eu acum rad, peste 2 minute poate plang (am citit pe net ca starile astea sunt in functie de luna ), si cica racii sunt foarte atasati de familie si au nevoie maaare de dragoste love struck. Cat despre nativitate. Nu stiu ce sa cred. big grin

8 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai eu iti zic tot ce stiu happy si asta pentru ca sunt rac tongue
Pai e destul de dificil, prin faptul ca sunt rusinosi majoritatea, cum sunt eu. Adica nu pot spune ca m-ai vedea pe mine ca ma duc la o fata si ii zic "te plac" laughing asta nu o sa vezi la mine.
Se tem de multe lucruri, in sensul ca le e frica de urmari. Adica daca merg la un vin le e frica sa nu se imbete sa ii vada cineva (mama tata, nevasta, etc).
Nu e ca sunt dificili. Ca eu sunt rac si tata scorpion, si cu el e mult mai greu de "discutat" ceva. Orice ii zici el tot pe-a lui o tine, nu prea merge nicaieri etc.
funda?

| Sarahh a răspuns:

Toti aveti dreptate >big grin

| TheLastHuman a răspuns:

Sarahh ai dreptate... eu sunt pesti si ma inteleg ffff bine cu racii si chiar fetele rac mi se par cele mai bune din tot zodiacul.suntem km pe aceeasi lungime de unda cand vine vorba de sentimente si iubire :X. fetele rac nu mi se par ciudate deloc, doar trebuie intelese undeva in profunzimea lucrurilor. au nevoie sa fie iubite profund si sa li se demonstreze asta. is multe de zis si nu e greu daca simti lucrurile la fel de profund,. totul vine de la sine :X:X

Răspuns utilizator avertizat
| yogeo12 a răspuns:

Nu neaparat dar sunt mai grei de cap sau cate o data incapatanati!

| elisabeta1998 a răspuns:

Buna! Am multi prieteni in zodia racului si tot ce iti pot spune este ca sunt dificili in sensul ca mereu trebuie sa fie numai ca ei.Insa au si o parte buna, iar aceea este ca isi apreciaza foarte mult familia si prietenii si sunt in stare sa faca ori ce sacrificii.Atat iti pot spune.Pa! Funda?

| Byaaa a răspuns:

Si eu sunt rac...si DA, tot timpul mi se spune ca sunt dificila

| kidy_1467 a răspuns:

Buna,nu cred ca ca sunt asa dificili... poate neintelesi