| laryssa93 a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni EMO(Eu Ma Omor laughing )?

eu nu-i judec dar nici nu-i inteleg tongue

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu ma omor rolling on the floor tare faza! laughing
Emo vine de la emotiv, nici eu nu ii judec dar cred ca ar trebui sa renunte la taiatul venelor si mersul in cimitire seara. :-ss In rest parul si o parte din hainele fetelor emo imi plac la nebunie!

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nici nu trebuie sa ii intelegi daca nu esti emo straight face eu asa gadesc cel putinthinking

| Maria_5356 a răspuns:

Dupa parerea mea, Nu cred ca EMO inseamna suicid.
Emo inseamna un stil, un mod de a apartine unei comunitati, de a iesi in evidenta, de a incerca sa-ti gasesti identitatea. E un curent al varstei.Multi adolescenti se sinucid din pacate. fara sa aiba simpatie cu emo.
Se sinucid pentru ca se simt coplesiti de probleme.Sunt nefericiti.
Daca ne-am sinucide toti pentru ca am avea probleme nu ar mai exista om pe pamant laughing Bisous :*

| nosferatu a răspuns:

Nici nu stiu ce inseamna emo. daca iesi seara afara de ex te duci undeva si vezi un emo dinasta te sui in copaci de frica astia cu 666 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mergem an cimitir cine te mintit an hau asta da sutem emotivi da si ne inervam repede ne taiem vene dar nu nepasa ce zic ceilati daca e nevoie nanoi viata nu conteazae chiar si omoram l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ziceti ca nu-i judecati... de ce deschideti subiectul?big grin