| EmmA_8743 a întrebat:

Ce parere aveti despre Selena Gomez? Funda pentru raspunsul care imi place!big grin

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Buna EmmA!

Buna! parerea mea despre ea este: ca e o fata foarte frumoasa si de asemenea si vocea ei! si daca uni spun ca are fite sunt doar invidiosi...si cred ca melodia mea preferata ( care o canta ea) este: a year without rain love struck si eanu sa prostit ca altele cum ar fi miley! bravo selena succes in continuare!

7 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Pai e o cantareata faina o apreciez pentru ca site ce sa faca cu vocea ei ii draguta ce altceva mai poti sa ceri laughingbig grin

| TurnOn a răspuns:

E foarte draguta! canta dragut iar ultima piesa o ador! In filmul Ramona and Beezus a jucat super bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NuuU! Deloc!

| KONSTANTIN a răspuns:

Ii super fata ::X:X imi place cand joaca in filme precum programul princeselor (ma rog numia stiu cum se numeste)care joaca alaturi de demi lovato (pe care o ador :X:X)

| Andreiutza12 a răspuns:

Pai eu o plac mult deoarece e o pustoaica care site ce vrea. E frumoasa, talentata si ff iubita de toti! Are multe melodii si a jucat in multe filme si seriale pentru mai multe intra pe acest site http://selenagomez.com/news funda?

| mirceaqqq a răspuns:

Bai, canta bine!

| mirceaqqq a răspuns:

Pai, canta bine!