| redefinedPAIN a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows DeLuXe Edition 2010, e bun de ceva?

Cat mai multe pareri, consuma mult(putin) etc?

FUNDA!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Consuma cat consuma normal un windows XP - de fapt este un windows XP SP2 modificat (are cateva programe in plus) Cam mare pentru un XP SP2 - 1, 12GB
Daca vrei parerea mea : este vechi (din 2009)!

| claudsadas a răspuns:

Iti recomand sa iti instalezi un Windows XP fara modificari,astea modificate pot contine virusi,pot lipsi unele fisiere ale Windowsului, mai bine zis is de ca**t, mai ales astea care au si drivere de cele mai multe ori apar probleme dupa un timp.instaleazati un XP nemodificat si daca nai driverele te pot ajuta, doar trimite-mi un mesaj.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N va mai c***** pe voi atata, stiti voi ca e un windows prost? v-a contrazic, ste foarte bun mai ales pentru jocuri, sunt scoase o multime de erori care apareau in windows xp original, si mai multe jocui ruleaza mult mai bine pe el, eu il am de 2 ani,nu am avut vreo problema pana acum cu el,si cand este virusat, actioneaza mult mai bine decat windows xp original, neavand deloc lag, si pentru neluL, este SP3, nu sp2

| edi2006 a răspuns:

Nu stiu exact daca este bun dar stiu ca arata bine

| Marino90 a răspuns:

Salut, da frate, e bun, chiar foarte bun.Îl folosesc de 2 ani şi merge brici.Nu te mai lua după alții care nu au încercat.Se instalează puþin mai greu dar merge nr.1.
Încearcă şi ai să vezi. FUNDA?