| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
ce parere aveti de un windows deluxe?
dau funda!

7 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu stiu nu l-am folosit si nici nu ma intereseaza. instaleaza un windows original nu toate modificarile altora si configureaza-l cum vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleach, de ce dumnezeu va trebuie windows-uri cu tot felul de teme si alte rahaturi prin el? windows 7 e mai bun decat orice windows cu teme sau icon-uri schimbate de la vista la alt windows sau addon-uri. mi se par o porcarie astfel de windows-uri.

| Tagaso a răspuns:

Nu,Windows 7 e cel mai bun.

| cristi981998 a răspuns:

Salut.E foarte bun asta il am si eu e bun. Sper ca te am ajutat big grin Funda?

| maryan1997 explică (pentru cristi981998):

La 1gb ram, procesorul 2200ghz si placa video 512 mb se misca bine?

| cristi981998 a răspuns:

Da se misca bine

| Eusinimenialtul a răspuns:

E bun. Dar [ parerea mea ] e mai bun windows 8. happy