| loveyousomuch92 a întrebat:

Ce parere aveti?! http://www.youtube.com/watch?v=gLKDZA08tbY&feature=relat ed ati vazut filmul?(eu da) va place jonny depp?(in film joaca super); parerea mea:kiss:)

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Este unul dintre actorii mei preferati.Imi plac toate filmele lui.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pare nasol filmul. happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mda. Interesant.winking

| DrViorel a răspuns:

Jonny Depp... Da este un actor cu un talent de acotire ridicat, d ar din pacate deja s-a creat impresia ca in orice film ar juca J. D. acel film merita vazut cu toata amploarea. sa nu uitam totusi ca Jonny Depp nu este chiar Brad Pit, care sincer la Brad Molid nu am vazut un film in care el sa il interpreteze prost sau filmul in sine sa fie de prost gust...

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente