| ViVi a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lzLqg7EDTPk&feature=relat ed

ce parere aveti?
:X..imi place de mj

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Da dragut...pacat k lumea incepe sa realizeze ce om a fost dp ce a plecat dintre noistraight face
mie imi placea mult si inca imi mai place, sunt convinsa k nimeni nu o sa mai realizeze ce a realizat elstraight face

7 răspunsuri:
| ViVi explică:

Si mie imi place acest filmulethappy asa vrea si eu sa ma joc cu baloane cu apa

| ViVi explică:

Are dreptate sweetcandy

| Kandy a răspuns:

Ce mai pot sa spun? Imi pare nespus de rau pentru ca ne-a parasit atat de devremesad si ador fimuletullove strucknu gaseam nicaieri filmulete despre viata luisadmultumesc pentru adresakiss

| Lumy a răspuns:

O mare pierderesad

| maria_2128 a răspuns:

Cineva a spus: "Adevaru' e ca Michael Jackson a valorat mai mult mort decat viu."
Nu-i greu de observat. asa-i lumea: EGOISTA! fiecare are propriile interese, fiecare e preocupat de propria persoana, fiind gata sa faca rau oricui doar pentru a-i fii ei/lui bine. scopul?! nici aici nu-i greu: banii! hartiile astea colorate, numerotale bla bla au pus stapanire pe noi, ne-au transformat in niste animale insetate de a avea mult, mult, cat mai mult. si dupa cum stii, oricat de mult ai avea, niciodata nu este suficient.
Xanax, Propofol... God! Nici nu vreau sa realizez ce devenise saracul Jacko.
Dar sincer. mi-e greu sa vorbesc despre el. eram fana de mica (4ani) si-ti zic sincer ca nu am crezut nicio clipa in toate aberatiile (gen: pedofilie) lansate de mass-media. Era suficient sa-i auzi vocea (chiar si intr-un simplu interviu) ca sa-ti dai seama cata inocenta si timiditate ascundea.
Inca o data, cei care au facut din Michael un "thriller" au dat dovada de rautate, sete de bani... nu am cuvinte! Shame on them! phbbbbt
Hey. dar privirea sus! daca intr-adevar ai fost fan MJJ o sa il ai mereu in minte ca pe o poveste frumoasa. o poveste din care ai sa inveti intotdeauna (chiar si la 80 de ani :]). Titluri precum "Heal the world", "Earth song", "We are the world" (geniala piesa), "Man in the mirror", "Will you be there" and so on... iti vor ramane cu siguranta intiparite! Asa cum s-a spus in acea frumoasa ceremonie tinuta la Staples Center: "He wanted to heal the world through his music, and he succeded.". El a fost un pod intre rasism, religii. El a fost mereu un copil. El a fost regele muzicii pop! El este THE KING OF POP! His music and legacy will live forever on! Rest In Peace Michael Joseph Jackson! (Jacko) >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce-as vrea si eu! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca-n pace!

| TweetyRebeLa a răspuns:

Interesant.hee hee