| NameName a întrebat:

Ce porecle/prescurtari vin de la numele Ioana"? >Fundabig grin< si vott.

7 răspunsuri:
| biancaalexe a răspuns:

Ione,ionuta,onuta,Oana, Io,Onu, Ana, Ioa, Oni, ina, yoyo etc.
Mai poti gasi si aici http://www.tpu.ro/adolescenti/prescurtari-pentru-ioana-d-xoxo/ :*

| Bibuu09 a răspuns:

Iwa am o colega care o cheama ioana si i se spune iwa e cel mai potrivit funda plzzzz? sau yonutza plzz

| Yusuke16 a răspuns:

CoCo Yotongue Funda?big grin

| Zăppălici a răspuns:

Salut.Pai.Yoyo,yoni,oana,yana,ony,onu,Io,Bio,Trio,Ionitza mittitza,Ioana best friend:d,Duda,Bioana,Ina,ionik,Ionia,anutza,Yoyo,Yna, Ionitza pitza, etc big grin.

| SquuuierM a răspuns:

Yoyo,
Ionutza,
IOny,
Ionela,
IOna...

| iosmecheri a răspuns:

Deea