| MyBeautiful a întrebat:

Cine stie porecle pentru numele Ioana?

Răspuns Câştigător
| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Yoyo
Jojo
Ioa
Ioni
Ionu stiuka
Oana

7 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*!
Yoa
Iuki
Yori
Ioniss
Ioki
Oaki
Yio
Joanna
Joeel.

| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Am si eu in scoala cateva fete IOANA si, cred ca te-as putea ajuta:

Iiua
Iio
Ioa
Iina
Si cam atat straight face nu sunt prea multe, dar iti poti pune si un Nickname :
Pisi
Isi
Iuia
Angel {Angie}

Sper ca te-am ajutat! big grin

| Anny1 a răspuns:

Io,Bio,Trio,Ionitza mittitza,Ioana best,Bioana,Ina,ionik,Ionia,anutza,Yoyo,Yna,Ionitza Yoyo, yoni ionyx, ionitza.

| Necunoscută a răspuns:

Mă amuzaţi laughing De mi-ar spune şi mie prietenii Ioaniss, sau Ionu stiucka, cred c-aş da ortu' popii laughing.

| Aleccsandra a răspuns:

Porecla prietenii ti`o punlaughingDoamne ce/

| Missperfect a răspuns:

Ionela,ionutza,iony,ionitza,yole...atatea stiu! sper ca te-am ajutat!

| iberostar a răspuns:

Ioio