| CuriousGirl8495 a întrebat:

Ce pot face cand ma plictisesc? Dar nu sa citesc carti...Nu stiu poate niste jocuri sau ceva.
Astept raspuns:*:*:*:*:*:*
Multumesc alnticipat:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Mistik a răspuns:

Poi sunt atatea lucruri de facutwinking cum ar fi sa iti inviti prietenele pe la tine, sa iesi in parc, sa te joci ConQUIZtador, sa stai pe TPU sigur nu te vei plictisiwinking. Aceste idei sper sa iti fie de folos. O seara placuta incontinuare happy:*

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Joaca-te vdtruck http://vdtruck.net/? reffer=40507

| queerkulture a răspuns:

Masturbează-te.

| ionutz0116 a răspuns:

Poti intra pe TPU si sa ajuti cu raspunsuri, nu te vei plictisi deloc.

| mia_8736 a răspuns:

Petreceri(in pijamale)jocuri peee net, plimbari afara etc. funda?

| bib_9736 a răspuns:

Sa te uiti la un film...