| DarkSkittles a întrebat:

Ce pot face cu o cutie de cereale, in afara de a da-o la gunoi?(origami, chestii)

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Păi...nu prea multe.
De exemplu, dacă ai păpuşi ai putea să le pui hainele în ea. happy
Ai putea să o tai bucăţi şi să foloseşti bucăţile alea când ai nevoie de carton(de exemplu dacă vă pune la şcoală să faceţi un cub din carton)
Ai putea încerca să faci o copertă sau pur şi simplu să depozitezi în ea diverse lucruri. happy

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Poti sa te stergi la cur cand ti-e sila sa te duci la butic!winking

| NothingImportant200 a răspuns:

Pai o poti face ca o cutie de creioane, numai ca o tai pe jumatate sau mai micuta si o invelesti intr-un material si gata! Sau poti face cutie pentru bijuterii dar asta e mai complicat thinking

| DarkSkittles explică:

Nesimtitule! Tu sa faci asta cu contul tau TPU! phbbbbt