| Cortex a întrebat:

Ce pot face in Londra pentru entertainment? Sunt de putin timp aici cu munca si n-am nicio idee de activitate recreationala.

4 răspunsuri:
| Sindbad a răspuns:

Vizitezi orasul, te plimbi pur si simple pe strazile centrale, pite, parcuri. Te duci in cartierele aristocratice. O vizitezi pe regina la Buckingham Palace si ii atragi priesteneste atentia ca ultima palarioara nu se asorta de loc.

Mergi la un musical in Soho.

Iei British Museum si cele 100 de muzee londoneze la puricat

Te bagi inseama intr-un pub/restaurant italian/chinezesc/indian si vezi care are cea mai misto atmosfera.

Samd.

| Cortex explică (pentru Sindbad):

Am facut asta.

| Iote a răspuns (pentru Cortex):

Esti de putin timp acolo si deja ai vizitat cele 100 de muzee? Bravo tie (desi nu cred). Ai de acum cateva sute de galerii de arta de vazut.

| mgtow a răspuns:

Mergi la mall sa dai un ochi pe la haine si ce mai e. In rest nu ai ce sa faci in afara de mers cu metroul