| anonim_4396 a întrebat:

Astazi eu si prietenul meu facem o saptamana de cand suntem impreuna, stiu, putin. Dar nu stiu daca sa-i iau ceva de Valentine's sau sa-l las sa-mi daruiasca el mie, stiind ca suntem impreuna de putin timp. Nu am nicio idee.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai si tu ceva sa nu zica ca esti piaza rea.

| mona a răspuns:

Poti sa-i iei si tu ceva simbolic daca vrei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum il lasi asa sa iti ia el si tu nimic?

| neutrino a răspuns:

In cazul tau, nu este...cazul. Asteapta anul acesta sa primesti.

| Ceryo a răspuns:

Mmmm joaca-te un pic cu mintea lui happy si fa-l sa iti ia ceva de valentine poate uita si fiind prima saptamana ca fata poti sa ii iei ceva simbolic sa mai treaca un an si apoi poti sa ridici valoarea cadouluihappy dar nu prea mult
oricum gestul conteaza, incearca sa ii dai un fir de iarba cu iarna asta e destul de rar