| Ripqer a întrebat:

Ce pot face in situatii de plictiseala critica?
Mor de plictiseala ajutor...

11 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pai ai putea sa te scobesti in nas rolling on the floor rolling on the floor

| anss23 a răspuns:

Asculti muzica,citesti o carte sau o revista,vorbesti cu prietenii tai pe messenger,iti faci temele,gatesti ceva,iti faci un blog,raspunzi la intrebari pe TPU, te uiti la un film, probezi diferite hainelaughingPoti sa faci multe lucruri.happy

| ღBrokenツAngeℓღ a răspuns:

Uita-te la un film,de comedie.happy Ca sa iti treaca plictiseala.happy Ori iesi la o pizza, sau du-te prin mall.big grin Eu cand ma plictisesc, ma duc sa dorm.laughing Incearca.laughing

| Dolores09 a răspuns:

Poti sa faci probleme la matematica. laughing
Sa vezi cum iti trece plictiseala la cate o problema mai de 3-4 pagini.
Succes!

| XLilSmileX a răspuns:

Sa raspunzi la intrebarea pusa de mine ultima oara (asta daca stii sa raspunzi) big grin

| alinav a răspuns:

Pai ce poti face cand te plictisesti:
1. daca ai calculator joacate imvu sau metin
2. cheamati toti prieteni afara
3. cheamati un prieten la tine si distrativa
4. du-te afara si joaca fotbal cu prietenii

| RC92 a răspuns:

Intra pe www.9GAG.com!

| Alexl a răspuns:

Joaca un joc.Uita-te pe pereti.Uita-te la tv. Termina Call of Duty Modern Warfare 2. Fate lvl 70 pe Call of Duty Modern warfare 2 Multiplayer.Joaca-te pe PSP, PS3.PS2,XBOX.Mananca,Culcate,Stai pe mess, Verifica Facebook-u'. Uita-te pe YouTube.

| sergiuw37 a răspuns:

Plimbare in aer liber. sport

| Alex_Beba_1993 a răspuns:

Pai mai iesi si talica afar din casa

| evoss a răspuns:

Iti iei o viata? Iesi afara? Te uiti la filme? Iti cauti o PRIETENA?!