| shanela a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti? ajutor...plictiseala cronikalaughinglaughingsad

Răspuns Câştigător
| aleksa a răspuns:

Http://cutie-rotunda.ro/x/101-lucruri-de-facut-la-plictiseala
:))) poate iti dau solutia pe care o cauti

3 răspunsuri:
| Mariella a răspuns:

Plimba-te pe TPU si o sa vezi ca e chiar amuzant:)) mai ales daca razi cu un prieten de unele intrebari stupide. daca mai ai si chef de facut misto, e si mai amuzant.
sau incearca www.stumbleupon.com, www.weheartit.com, www.damnyouautocorrect.com, www.dearblankpleaseblank.com, www.crazythingsparentstext.com
asta daca vrei sa stai la pc.
daca nu, iesi pe afara, scoate-ti un prieten din casa, radeti din orice, mancati inghetata si bomboane, uitati-va dupa tipi/tipe buni/bune [ nu iti stiu ce esti]

| Andreea_3136 a răspuns:

Citesc o carte. rezolv sudoku... imi cumpar ceva bun si ma uit la filme big grin gasesc eu ceva. si daca plictiseala este combinata cu lene, atunci dorm laughing

| nicujoita a răspuns:

Hmmm. Raspuns foarte simplu, citesc o carte, plec in oras sa vad statuiile or ma duc la biblioteca si citesc o carte foarte interesanta si ultima optiune stau pe calculator si ma uit la filme si documentare despre animale si extraterestrii, sau istorie. In fine poti face multe lucruri nu trebuie neaparat sa stai pe calculator toata ziua dis-de- dimineata pana seara pentru ca eu din cauza asta vad anomalii pe care nu pot sa le stapanesc. Si vad extraterestri, monstrii nu stiu daca ma crezi dar mai sunt si persoane ca si mine ciudate. Iti urez mult succes