| anaaacristina112 a întrebat:

Ce pot face in timpul liber? de citit, am citit destul, filme am vazut m-am saturat de ele, prieteni nu am si nici nu o sa am vreodata, m-am plictisit de league of legends, m-am plictisit sa stau pe Youtube, efectiv n-am ce face... idei, ceva? dau funda happy

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Buna, Ana. Nu te mai intereseaza ce citeai pana acum? Mi se pare firesc. Treci la altceva, mai complex, care sa te satisfaca intelectual. Daca citeai autori comerciali, citeste marile romane. Daca citeai numai beletristica, citeste ceva stiinte sociale, istorie, sociologie, chiar economie. Nu ai cum sa citesti destul. Niciodata nu e destul.

| flixbuster a răspuns:

Cauta sa faci voluntariat pentru ceva ce iti starneste interesul. S-ar putea sa ai o surpriza si pe langa scapatul de plictiseala sa iti faci cativa amici (nu zic prieteni, vezi?).

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Du-te la sala sau inot