| Bujacdavid123838 a întrebat:

Ce pot face in vacanta de vara? Vreau niste propuneri va rog.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Fa-ti tema pe vacanta.

| DeliNes a răspuns:

Pai depinde in ce sens... poti calatori daca vrei, te poti duce la mare sau la munte. Daca nu iti poti vizita bunicii(o sa le faca mereu placere sa te vada) sau rudele. Poti iesi cu prietenii, poate puteti organiza ceva mai diferit acum ca e vara, gen o zi la strand sau un picnic la iraba verde. Poti citi o carte, poate una pe care ai vrut s-o citesti de mult ori o carte nou care te-a fascinat. Poti incepe un serial nou(daca vrei ti pot sugera cateva) sau te poti uita la filme. Daca ai chef, iti poti cauta un mic job ca sa castigi niste bani ai tai. Sunt multe lucruri de facut vara, sunt sigura ca vei gasi ceva!