| nikooleta a întrebat:

TPU, am o problema, suntem in vacanta, am mult timp liber si nu am ce face! M-am saturat de net, vreau ceva nou! Propuneri, va rog?!

5 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Incearca sa dansezi sau sa canti, iesi prin oras, fa voluntariat, vei intalni o gramada de oameni. Sau inscrie-te la inot sau ceva ce-ti place.
Succes happy

| Mihai7best a răspuns:

Iesi cu prietenii prin oras si distreaza-te lasa dracului internet big grin

| aaaa12345 a răspuns:

Tricoteaza eu asta fac

| PinkyPu a răspuns:

Iesi afara cu prietenii, iar impreuna o sa gasiti voi ceva de facut

| nikooleta explică:

Problema e ca n-am cu cine iesi