| Nikoletaaa a întrebat:

Ce pot sa fac in casa? Dati-mi idei de jocuri sau alte chestii P.S. nu am frati nici surorii...

Răspuns Câştigător
| Monykka a răspuns:

Buna:*
-: Joaca-te cu Berny
-: Intra pe facebook
-: Uitawte la desene( nu enaparat la desesene ci la tv )
-: Fa-ti unghiile ( ce a mai ramaas din elelaughing )
-: Fa-ti parul
-: Citeste
-: Joaca-te cu mingea
-: Scrie noi Rime
Chestii din astea aTe puuup:*

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Pai cati ani ai?

| MaskedMan a răspuns:

1) Poti iesi afara sa te joci.2)Joaca-te pa calculator.3)Cheamati prietenele tale la tine acasa.4)Vorbeste pe mess cu prietenii. Funda?

| Nikoletaaa explică (pentru MaskedMan):

Scuze ca nu ti-am dat...scz te rog dar i-am dat ei :* scuze din nou scuze x10

| MaskedMan a răspuns (pentru Nikoletaaa):

......Nai dat cas baiat..doamne. Pune o intrebare ce genu:Funda lui hacker gamer si scriu ceva si da-mi funda te rog