| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Ce pot sa fac? M-am plictisit... M-am jucat: Perfect World, Saga, Metin(ff multe metinuri private) Grand Chase, S4 league etc Si nu mai vreau jocuri ca m-am plictisit de toate... Ce pot sa fac ziceti-mi pls! Funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| cristi112233 a răspuns:

Iesi in oras cu prietenele (:
Citeste o carte
Iesi la o bulgareala smug
Etc!

4 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Asculta muzica, eu niciodata nu ma plictisesc de asta

| Schmuky a răspuns:

Buna! Scrie pe google MMORPG List si acolo o sa ai o lista cu cele mai bune jocuri online, dar majoritatea n_au servere romane, asa ca trebuie sa stii engleza destul de bine. Si, daca un nume iti face cu ochiul, poti cauta triler pe youtube. Succes in a te distra!

| chucky_7511 a răspuns:

Counter strike 1.6

| alexno2 a răspuns:

Iesi in oras la un suc cu prieteni gasesti tu ce sa faci happy