| AnnMccoy a întrebat:

Ce pot scrie la google earth ca sa pot vedea titanicul scufundat?! mi-a zis o prietena ca ea l-a vazut, insa nu am intrebat-o si nu pot da de ea. daca stiti ceva... pls! fundita

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Uite cordonatele : 41°43'35" N, 49°56'54" W

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Se numeste Google Earth nu Google Water.

| paul21 a răspuns:

Buna
Nu cred ca poti sa vezi pe Google Earth epava titanicului, mai ales ca se afla la 3800 m adancime in Oceanul Atlantic.
Totusi, stiu locul unde s-a scufundat...
Scrie pe Google Earth, la Search: 41°43′55″N 49°56′45″W si cauta. Vei gasi acolo poze cu epava Titanicului. Daca ai noroc si cauti pe acolo, poate o vezi. Succes!
O zi buna in continuare!

| pinguluk a răspuns:

P.s. trebuie sa downloadezi optiunea 3d, apoi so bifeziwinking

| Emmeii a răspuns:

Bună. Nu ştiu cât este de adevărat, dar ai putea să te documentezi şi să afli în ce mare sau ocean s-a scufundat Titanicul. Pa.

| forspeedx a răspuns:

Imagini rare cu Titanicul din 1912

| Radu1 a răspuns:

A facut baza de tine. Nu se poate vedea! Sa nu mai crezi tot ce auzi!