| Crisuletz2003 a întrebat:

Ce poti face cand esti singura acasa si te plictisesti? (rog seriozitate) funda

Răspuns Câştigător
| Akaishaa a răspuns:

Eu ma uit la tot felul de tutoriale de make up si hairstyling sau fac dulciuri laughing mai bag un mess, fb ceva...

8 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Lucruri pe care nu le-ai face când sunt şi alţii acasă. Ai a asftel de lucruri? Sau actvităţi care necesită linişte. Poţi citi, scrie, desena, medita..etc.
Să fiu singură acasă m-aş pune să cânt. laughing
O zi frumoasă!

| positivity a răspuns:

Când ești singură acasă poți faci orice îți dorești, orice ți se pare ție interesant!
De exemplu, karaoke-ul alungă plictiseala, chiar și dacă ești singură! Poți face curat, sau chiar desena.
Te poți uita la filme singură, sau poți chema o prietenă și să vizionați împreună un film amuzant!

| JoeTPU a răspuns:

Poti face o prajutura laughing eu asa fac, sau sa iesi pe afara, te intalnesti cu prietenii, si te distrezi.
Succes! happy

| neutrino a răspuns:

[Re]gaseste placerea de a citi!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Stai la pc şi frecventezi tot mai mult site-uri. Ai de unde alege. Te uiţi la filme sau seriale, citeşti, găteşti ceva (uneori poate deveni foarte comic), te prosteşti cântând şi dansând (mă simt ca un star când fac asta :3, dormi (nu sctrică), începi să scrii o carte.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune mina pe o carte. Serios!

| pinkup a răspuns:

Chestii handmade happy

| CristinaGr a răspuns:

Sa suni o prietenă sau sa te uiti la filmuleț amuzante sa te uiti la tv sau sa cauti