| xSega a întrebat:

Ce poți face intr-o zi ploioasa? adică sa scapi de plictiseala

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, joci niste jocuri pe smartphone, pc, laptop.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Citesti,te uiti la stand-up comic...

| welcometowonderland a răspuns:

Poti citi o carte, de asemenea te poti uita la un film sau la vreun serial. Coloreaza ceva sau deseneaza. Suna un prieten si fa conversatie. Joaca-te pe mobil sau pe pc. Uita-te la video pe YT, asculta muzica sau fa karaoke. Gateste ceva sau uita-te la TV...

Eu intr-o zi ploioasa mi-as face floricele cu caramel si m-as uita toata ziua la filme horror. :3

| zurlia734 a răspuns:

Sa citesti