| sînziana24 a întrebat:

Cum scapi de plictiseala?

5 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Ori stau pe calculator si ma joc un joc sau gasesc ce vade citit depinde ce chef am, ori ma culc, ori ma uit la televizor, ori ma duc si fac un dus rece sa-mi revin sunt multe metode dar cea mai bina este leneahappybig grin

| gyovany95 a răspuns:

Pretene de plictiseala nu scapi... poti sa te dai cu capu de pereti ca tot asa ramane, iesi cu prietenii fa un sport, dormi(asta fac eu), mergi in parc fa. ti prieteni noi iesi cu ei mergi la bunici plimbate, citeste, stai cu iubita ta cat de mult posibil, intra p siteuri de socializare si nu numai, un joc online, raspunde la intrebri pe TPU, uitete la filme downloadeaza. ti jocuri nu ai ce face, iti zic eu ca trebuie incercathappy!

| geoox550 a răspuns:

Te distreziwinking

daca intreby cum
uiteasa.winking
:

iti faci cont pe hi5... trimiti comentarii de la unu la altul si vei vedea ca ii fainwinking
incearca...winkingnai ce pierde

| justme_2041 a răspuns:

Te duci afara cu prieteni sa te plimbi, la un film, la mek, la o inghetata, la un suc, asculti muzica.Si te releaxezi ai sa vezi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-as juca pe calculator, m-as uita la televizor dar cel mai bine m-as culca.