| FataFrumy a întrebat:

Ce preferati? blondele, roscatele sau brunetele?

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Se spune ca blondele agata baietii mult happy chiar asa e. blondele ( si eu sunt :X ) fundita?

9 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Scuza-ma, dar nu stiu pentru ca poti da funda. thinking
Parerea mea e ca personalitatea, sau inteligenta nu depind de culoarea parului. tongue
Asta pentru ca se supune ca blondele sunt proste, nu e asa! straight face
Eu una, prefer brunetele natural. :]
Eu sunt satena. :X

| FucktheSystem a răspuns:

Ce3 conteaza ce culoare are parul cand fata e frumoasa >
si satenele ed ec nu sunt ac varianta de raspusn?

| ancutsa410 a răspuns:

Brunetziihappy

| Doddel a răspuns:

Blondele

| Libelle a răspuns:

Ete tee...pai satenele unde sunt?
in fine, nici eu nu stiu ce culoare am la par, dar dupa mine cam asa ar vrea baietii astia:
60%brunete
30%blonde
10%roscatebig grin

| Rihanna18 a răspuns:

Brunetele si BRunetii smug

| loricel a răspuns:

Brunetele.

| Byanky13 a răspuns:

Asta cred ca e intrebare pentru baieti iar pot sa-ti spun ca mai mult sunt brunete mai atragatoare nu pentru ca sunt eu bruneta dar asa spun toti baietii. si se zice ca ori care baiat care se respecta are langa el o bruneta tongue sper ca am fost de ajutor laughing

asa ca bruneta laughing tongue heh happy... :* pupikz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele...:X
eu sunt brunetahee hee