| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce preferati-brunetele, blondele, satenele sau roscatele? daca aveti timp spuneti si de ce

1 răspuns:
| Kappo a răspuns:

Brunetele. E o vorba, orice barbat care se respecta, are langa el o bruneta. Dar pana la urma conteaza care iti "sare in ochi", care "iti pune capac", nu conteaza blonda, bruneta, roscata, satena. Eu unul prefer brunetele, mi se par mai rafinate, mai sexy. Plus ca la brunete le cam sta bine imbracate in cam toate culorile. Pe cand la blonde nu e chiar asa...