Abh
| Abh a întrebat:

Cand va e foame preferati sa mancati un fruct sau un covrig?

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

De obicei am mereu la caserola in frigider salata de fructe - hai sa nu-i zic salata, pur si simplu fructe taiate ca sa le pot manca cu furculita.
La scoala am mereu cate un fruct la mine - para, portocala, mandarina, banana.
Rar mi se intampla sa uit sa-mi pun fructul in geanta si atunci imi iau un covrigstraight face

35 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prefer fructul dar dacă mi-e fomiță mai tare pap și covrigul!
Pa, pa.

| Dianné a răspuns:

Daca fructul acela vrea sa fie strugure alb, clar! Al meu e. happy

| MrSpooky a răspuns:

Fruct

| Ruxuletz a răspuns:

Un fruct,banana,kiwi,piersica,nectarina,visini, cirese, corcodusi big grin

| deea_5125 a răspuns:

Un fruct as preferathinking

| SMTHING a răspuns:

Aman2 big grin

| Laura a răspuns:

Mi s-a acrit de covrigi. De fiecare dată când îmi iau un covrig aud "domnişoara frumoasă dă-mi şi mie juma' de covrig să vă trăiască copilaşii mei" I don't want to see. Deci un fruct.

| maryellen91 a răspuns:

Nu imi plac produsele de patiserie, sigur as alege un fruct!

| Jessica a răspuns:

Buna.
Prefer mai mult un fruct. De ce? Motivul este ca fructul este mai sanator si chiar daca as manca un covrig nu mi-ar tine deloc de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer un fruct. Este mult mai sănătos!

| rater1994 a răspuns:

Covrig

| Zippy a răspuns:

Un covrig tine mult mai bine de foame.dar sunt bune si fructele

| Scarlettt a răspuns:

Covrig.

| llucixxl a răspuns:

O "blondă" rece.

| Dope a răspuns:

Un covrig si ca desert un fruct :-P

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Covrigii ingrasa!

| lavi_3436 a răspuns:

Covrig

| lavi_3436 a răspuns:

Un covrig cu fructe

| Rj a răspuns:

Un covrig. Chiar daca fructele sunt mult mai sanatoasa parca un covrig tine mai bine de foame.

| yuhuu a răspuns:

O banana...e un fruct care tine cel mai bine de foame datorita nr mai mare de fibre

| love27butterflys a răspuns:

Eu as prefera initial un covrig, insa asta ar insemna sa ma deplasez sa il cumpar, si de aceea raman cu fructul, pentru ca il gasesc in casa

| AvrVladut123 a răspuns:

Un fruct este mai sanatos X: happy plzz funda vreau si eu o funda

| Nairam17 a răspuns:

Avand in vedere ca nu tin niciun regim; daca mi se face foame mananc si covrigul si fructul tongue

| Bebitsssa a răspuns:

Eu as prefera fructulwinking

| akasha_6330 a răspuns:

Un fruct(are multe vitamine si iti da si energie )

| skyper10 a răspuns:

Eu, sincer, prefer o pizza si asa fac... Cred ca e mai bun covrigul, deoarece iti trece foamea mai repede, parerea mea...

| AndreiNorbi a răspuns:

Orice fruct, depinde care iti placewinkingwinkingwinking

| Balo_9807 a răspuns:

Un covrig! E consistent si pot sa spun ca tine putin de foamelaughinglove struck.