| Artemisia a întrebat:

Ce program aveti maine de 1 decembrie?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am program de odihnă!
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Unul incarcat...de bautura. Ori bem, ori nu mai bem!

| Minks a răspuns:

7:30 : ma trezeste cineva sunand insistent la telefon!
8:45 : Imi fac un dus repede
9:05 : Cobor la masina si iau de acolo sticlele de bautura
10:00 : Toti prietenii la mine, beti morti
... the end

| pwp a răspuns:

Paiii...ma scol, mananc, si stau toata ziua la TV, ca de 1 decembrie mereu a fost frumos!happy
apoi intru pe mess, pe facebook si pe TPU! si scriu,, La multi ani Romania '' happy

| mihaibrasov a răspuns:

Dorm pana tarziu, asta clar. Si in rest. oi vedea. Am ceva proiecte de facut.

| xSoaked a răspuns:

Umm. Bag muzica rock si, alternativ, colinde sa se auda frumos, in surdina, prin toata casa. Ceai negru cu lapte/ceai de caramel si vanilie/cafea tare toata ziua. Vreau sa simt ca am intrat in iarna. De asemenea, invatat pentru teza la chimie >_> Pentru dupa-amiaza ma gandeam la un film bun thinking
E ziua tarii noastre, prima zi de iarna ( care este anotimpul meu preferat ) deci incerc sa ma bucur de ea. (:

| missReckless a răspuns:

O ieşeală. dacă o fi deschis club Cub. a mergem la o băuturică, o atenţie. laughing
Dacă nu, somn de voie.

| AcidCuSange a răspuns:

Ori la bal, ori la spital! :X petrecem, petrecem, petrecem.PARTY!

| MikyMi a răspuns:

Nimic deosebit din pacate.

| Kokolina a răspuns:

TPU este un site in care toata lumea are dreptul sa puna intrebari chiar daca tu nu te joci jocul ala poate exista persoane care se joaca
Si sa stii ca pot si sa citesc dar si sa stau la calculator in timpul meu liber...

| NickiMinaj a răspuns:

De-ar fi si ziua mea asa ca a TARTORului ar fi superb laughing Viva la Roumanie.

| danny4everr a răspuns:

In oras laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luam LSD sau benzidamina in grup