| maduts a întrebat:

Ce program de scris pe calculator imi recomandati? si de unde sa-l descarc? funda:X

14 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Microsoft Office Word este deja in calculatorwinking

| Pusilove39 a răspuns (pentru MrBeanTeddyBear):

Si unde il pot gasi in calculator? Am Windows7

| Maria_Alexandra_2000_HLKG a răspuns (pentru MrBeanTeddyBear):

Si daca nu - l am?

| Marius_Bogdan_1988_w8NB a răspuns (pentru MrBeanTeddyBear):

Nu prea mai este

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Adica?

| maduts explică:

Eu nu am Microsoft office word in pctongue

| deedeetzi a răspuns:

Pai nu stiu ce vrei sa spui prin "program de scris pe cvalculator", dar cred ca cel mai bun e Microsoft Word... cel mai sigur il ai deja in pc happy Il gasesti in meniul Start-All programs-Microfost Office si ai mai multe...trebuie sa alegi Microsoft Word. Sper ca la asta te refereai happy

| fanporsche a răspuns:

Sa inveti sa scrii la tastatura, sau program gen word(adica suita office)?
Pentru suita office recomand ca alternativa free : OpenOffice http://ro.openoffice.org/

| fanporsche a răspuns:

Pentru cei care zic ca Microsoft Office(inclusiv Word) se gaseste automat in calculator le transmit sa mai invete. Microsoft Windows si Microsoft Office sunt 2 produse care se cumpara separat si plateste o suma de bani pentru fiecare. Adica instaland Windowsul NU se instaleaza automat si Word(adica suita office de la Microsoft).
Mi-e foarte clar ca userii care au zis prostia sunt useri la care a venit vecinu de la 2 si le-a instalat Windowsul + Wordul separat dupa aia. Nu mai induceti lumea in eroare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ffonts.net

| danmuschei a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe situl dat de tine sunt virusi am incercat si antivirusul mia reactionat la pericolbig grin

| Pester_Monica_1965 a răspuns:

Am nevoie de un program in care sa-mi transcriu manuscrise pentru editura. Deci pe formula clasica, cratime, diacritice etc. Se pare ca, de fapt, am pus o intrebare

| Ardelean_Teodor_1923 a răspuns:

Cum obţin pagina pentru scris?

| Oancea_Georgica_1976 a răspuns:

Ce program de scris imi recomanzi, multumesc!