| DeeaDeutss a întrebat:

Ce program stiti in care poti schimba culoarea parului sau a bluzei? va rogg... funda

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

TAAZ este un site gratuit unde iti poti schimba culoarea parului,a buzelor,sa iti faci parul cret,scurt, lung, impletit despletit etc. oentru a vedea cum iti sta dar pentru asta ai nevoie de o poza cu tine! Este super siteul! funda?

2 răspunsuri:
| virusxxx112 a răspuns:

PhotoInstrument iti poti scoate lunitele, cosurile... poti schimba ochii poti micsora/mari buzele... I-al vezica-ti trebuie serial
Email Address: revenge@crew.com
Registration Key: 02-UYNOGJIG
il scrie la Register...

| WaZZZa a răspuns:

Photoshop