| SwAn a întrebat:

Ce programe de cropat melodii stiti? Adica sa decupez bucati din piese si sa le unesc intr-una singura...va rog.help me! FUNDITZZA+vot!

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Http://www.goldwave.com/......utter.com/ ai 3 adrese incearca-le pe rand si hotarastete care te ajuta cel mai bine.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ceva experienta in a lucra cu programe complexe gen "Adobe PhotoShop, AfterEfects, PremierePro, etc." scoate "Adone Audition CS5.5" sau daca NU prea le ai la PC-uri scoate "Camtasia Studio". Bafta.