| DarkMusic a întrebat:

Ce programe de design stiti? Gen sa'l pot downloada.Nu ma refer la jocuri ci programe pe bune! Mersi anticipat happy [design interior/design vestimentar]

4 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Ce desigh?
web design, 3d modeling, character design?
fii mai explicit

| piktor a răspuns:

Design vestimentar...
pai nsuh orice program in care poti desena e bun
daca ai si o tableta grafica e si mai bine
uite aici niste ex. de prog. in care poti desena: Adobe photoshop( desi se pot prelucra poze, e foarte bun si pentru design), Corel painter( vresiunea 9, 10, 11), Corel painter sketchpad si preferatul meu Autodesk Sketchbook pro.

Pentru design interior nu stiu la ce fel de design, 3D modelling sau tot desen?thinking
Nici nu cunosc programe de modelare 3Dbig grin

| DarkMusic explică:

Oh scuze :3 pai design interior si design vestimentar :3

| katalyn27 a răspuns:

Design 3d?, sketchup, 3d studo max, maya, etc.