| ilovemusic a întrebat:

Ce remedii bune impotriva matretii cunoasteti(fara cele de pe net, cele incercate de voi care au dat roade)?

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Head&shoulders extra volume

Da-ti la radacina parului cu suc de lamaie.

In ambele cazuri rezultatele incep sa se vada de la prima folosire.

Nu iti schimba samponul des, nu folosii sampoane cu multe chimicale in ele gen Schauma sau gen Dove sau Nivea. Evita toate astea si nu vei mai avea matreata. Dupa ce scapi de matreata incearca un sampon mai "fin", ceva natural de la magazinul naturist, sau de la Kallos.

3 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Este un sampon de la vichy antimatreata... l-a folosit mama de cateva ori si chiar functioneaza. Dar si pretul este pe masura laughing

| muresanul a răspuns:

Tuns chel, si stat la soare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am lasat chelie.