| anonim_4396 a întrebat:

Ce reviste cititi? doar pentru fete...

17 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicia, Femeia, Bolero, Lumea femeilor, Practic(in bucatarie, pentru casa si gradina).

Janina
| Janina a răspuns:

Bravo si Bravo girl le cumpar in fiecare saptamana.
Popcorn, Cool girl, Bolero, Tabu, Style...nu stiu sunt multe... dau foarte multi bani pe reviste pentru ca imi place sa le rasfoiesc tongue

| DenissaDeea a răspuns:

Libertatea pentru femei, Practic in bucatarie, Felicia, dar citesc si carti, aventuri/romane etc.si carti culinare.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu citesc reviste. Citesc carti.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Super tare! Educatia tineretului se face in functie de cool si bravo! Si mai ales p(opc)orn!

| dulshe a răspuns:

Pai Bravo girl e preferata mea

| Diva a răspuns:

Cool girl

| andreea_8479 a răspuns:

Pana sa am internet citeam tot ce se putea pentru fete...cool girl, bravo girl, popcorn, joy, avantaje etc
acum d cand cu internetul cand vreau sa aflu cv dau un search p googlewinking
sau mai repede le citesc p net cand am chefwinking

| Teardrop:] a răspuns:

Bravo Girl
Cool Girl
Bravo.:-)

| laura_2327 a răspuns:

Bravo girl, cool girl, diva, popcorn eu acestea le citesc ...si nu sunt foarte scumpe :*

| Irina a răspuns:

O perioada am citit doar Cosmopolitan dar la un moment dat a inceput sa ma calce pe nervi. numai lucruri de genul "cum sa ii faci lui pe plac, sa il incanti in nu stiu cate feluri, cum sa le faci tu pe toate, cum sa fii femeia perfecta. dar pe noi cine ne mai incanta? dc sa ne dam peste cap sa le facem pe plac? ce fac ei pentru noi?
Plus feminismul dus la limita. nici Mama Natura nu ne-a lasat egali.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Pai citesc o gramada de revistetongueopcorn, Bravo girl, Cool girl, Libertatea pentru femei etc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cosmopolitan... e pentru fetei, dar si femeiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn, bravo girl, cool girl, cosmopolitan, ce se intampla doctore, joy...depinde in care gasesc cv mai interesant...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Tabu, Cosmopolitan, Ce se întâmplă doctore.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popcorn

| ana_1197 a răspuns:

Bravo girl si Cool girl.