| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg dintre:

Dansul LATINO: Salsa si Bachata
DANS de SOCIETATE, un curs de 6 dansuri: vals lent, vals vienez, tango, rumba, cha cha, rock&roll

?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dansul de societate, evident.
Dupa acest curs va fi floare la ureche sa inveti si alte dansuri, mai ales latino, chiar si de pe Youtube. happy

| Packer19 a răspuns:

Eu as spune dans de societate..iti da si o anume statura, pozitie...plus ca salsa si bachata se aseamana f mult, deci le poti invata in maxim 3-4 sedinte, si nici nu e sa zici ca sunt vreo mare complicatie. Eu asta ti-as recomanda dans de societate happy

Întrebări recente