| Randy Orton a întrebat:

Ce sa aleg intre PES 2009 ( Pro Evolution Soccer 2009 ) si FIFA 09 pentru Xbox? Vreau raspunsuri numai de la cei care le-au jucat pe amandoua pe Xbox360 sau pe orice alta platforma.
Nu vreau raspunsuri gen: mai bine iti iei FIFA 12/PES 12.

2 răspunsuri:
| JhonnyDepp a răspuns:

Eu cred ca mult mai bun e pes pentru ca are si vederea mai clara si.(desi eu nu l'am jucat pe xbox) cred ca e mai bun pes

| vampiru2011 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui Fifa 09. Am xbox360 modat cu 50 de jocuri.Am jucat Pes pe xbox si ma cam inerveaza controlul si cum faultezi, cum galben sau rosu chiar daca iei la mingie cu cel care dai sut.La fifa este mai usor, mai bun ca grafica, controlul este usor si mai ai si functii suplimentare cum ar fi: ca cei din defensiva sa te ajute in atac doar printr-un buton, nu ca la Pess.

Întrebări recente