| SLS a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi omor plictiseala?

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ai nicio activitate care să te facă împlinit/ă?
Pa, pa.

| SLS explică (pentru Legiuitoarea):

Nu cred.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru SLS):

Bună.
Atunci trebuie să-ți faci!
Pa, pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Vizioneaza un film/serial iesi cu prietenii la un suc, mall, cinema, trage un pui de somn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ridică-te de pe scaun

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Si daca ma ridic ce? tot asa de plictisita raman, ce mai raspuns. Dintr-a tat nici nu trebuia sa te obosesti sa scrii.Asculatati decat sa-mi raspundeti de mantuiala mai bine nu-mi raspundeti.Va rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SLS):

Intrebarea in sine e tâmpita rău, mi-ar fi rusine sa pun intrebari din astea

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu e tampita, nu mi-e rusine sa intreb asa ceva doar nu intreb o prostie. Tampit e raspunsul tau daca e sa fie ceva tampit aici.Ma doare undeva cati este rusine sau nu.Ni ma cata indrazneala si nerusinare pe capul unora. Dupa parea ta ar trebui sa intreb doar intrebari ce au legatura cu thenologia nu? Auzi tu Ia el sau ea,, Intrebarea in sine e tampita rau'' da treaba mea ce intrebari pun, cine esti tu sau cine te crezi sa-mi vorbesti asa.Nu ti-ar fi rusine.Ti-e rusine sa intrebi ce am intrebat eu, dar sa imi jignesti intrebarea si pe mine in fond nu ti-e.Lasa ca asa urat o sa scriu si eu despre intrebarile tale de o sa-ti doresti sa nu-mi fi scris niciodata asemenea aberatie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SLS):

Mai treci frate pe la scoala, nu pricep nimic din ce scrii

| SLS explică (pentru anonim_4396):

N-ai idee ce bine imi pare, sunt fata.Mai pe scurt nu mi se pare ca are de ce sa te deranjeze intrebarea mea.Mai treci tu pe la scoala daca nu stii sa interpretezi un text la prima vedere.Am invatat sa scriu, tu invata sa citesti.Scuze,am avut atatia nervi azi incat in unele locuri am udaugat cateva cuvinte si litere in plus, dar esenta se intelege.

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa stii am nici macar o absenta de cand a inceput anul.Anul trecut am reusit performanta de a avea doar 6 absente tot anul scolar, adica am lipsit o singura zi, dar nu am fost bolnava, am fost la cumparaturi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SLS):

Problema ta, mi se rupe, bye

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aştepţi să te omoare ea pe tine.

| SLS explică (pentru anonim_4396):

Nu pot face asta

| simonaene a răspuns:

Incearca sa iesi un pic afara ca eu cand ies afara, natura parca imi da viata