| Rikuta a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de furnici? Cel care ma va ajuta

Răspuns Câştigător
| Myname950205 a răspuns:

Daca stai la casa, vezi de unde ies si asaza FURNITOX, gasesti la magazinele de specialitate sau la farmacie gasesti acid boric amestecat cu zahar si mai intrebi acolo. Bafta

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

In fiecare an ma invadeaza si pe mine in curte.Eu dau cu sprayuri, sare, motorina si mai nou le dau foc cu o lampa ca la sudura(am dat pe ea 45 ron) si am cumparat-o de la Rusi din piata si pot sa-ti spun ca este cea mai tare si eficienta

| Skywalker16 a răspuns:

Nu cred ca poti scapa de el, poti sa folosesti produsele din comert dar nu cred ca vor avea vreun rezultat pozitiv.