| frumusica_3241 a întrebat:

Ma pueti ajuta? am sub casa un musuroi gigantic adica sub mamant da is un fel de furnici cu aripi ceva de genul cum sa scap de ele
cu apa nu merge
cu otrava nu merge
si nici cu var ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Eu am turnat o sticla de clor in musuroi si o sticla de esenta de otet
si au disparut

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cheama deratizarea...

| rey a răspuns:

Asa omoara-le... ca nu poti convietui cu ele...
daca nu mere nicicum exterminarea ia niste diluant sau motorina arunca putin si da foc dar asta doar daca nu chiar nimic deasupra din lemn.
Daca nu ia din baterie de masina veche acidu sulfuric si trebuie sa rezolvi si cu H2SO4.

| KULLER a răspuns:

Cu apa foarte ferbinte