| alex_4333 a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de plictiseala? - Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Fallen Angel a răspuns:

Alex, de plictiseala nu scapi. O acoperi pentru ca dai de ea intr-una. Te plictisesti datorita lipsei de activitate. Stai, stai si iar stai. Pierzi timp. Fa ceva tot timpul si nu te mai plictisesti. Pa.

16 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Raspunde la intrebari, ca tot esti pe TPU!

| elena a răspuns:

Dar ce inseamna plictiseala la tine? Chiar ai facut, tot ce trebuia de facut, te uiti in jur si te intrebi... oare trebuie sa mor, ca tare ma plictisesc, ca nu stiu ce sa mai fac, ca sa-mi umplu timpul.
Vai, tinerete ai imbatranit deja?!

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai iesi cu prietenii in oras la cinema.asculta muzicaa. stai pe mess. uita-te la filme...nu STIU Sunt o gramada de idei

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Pai.ai putea face o gramada de lucruri.sa-ti iei jocuri, sa asculti muzica, sa cauti topurile anilor trecuti; x, sa. ti inviti 1 sau mai multi colegi pe la tine, sa iesi la o pizza, sa te duci cu rolele, sa raspunzi pe TPUbatting eyelashes, sa vorbesti pe mess, sa desenezi, sa te uiti la filme, sa te duci la cinema and stuff thinking sunt o gramada de lucruri pe care le poti face cand esti plictisit:d

| cristiiiiiii a răspuns:

Www.arcadetribe.com joci pool darts snooker sah poker fotbal etc cu oamenii din intreaga lume sper sa iti placa

| lynysyk a răspuns:

Sa nu te plictisesti

| diana2235 a răspuns:

Sa te uiti la un film, sa citesti, sa dansezi, sa intri pe cocalari.com sau pe pitzipoanca.org,sa te uiti la desene animate, sa ajuti pe cineva, adu ti aminte ce chestii nu stii, da un click pe google si informeaza te, sa ti faci curat in cameralaughing[ceea ce trebuie sa fac si euwhistling] sau...IESI DIN CASA CA E FRUMOS AFARA.

| diana2235 a răspuns:

Nu, iesi din casa pentru a te intalni cu prietenii, pentru a face o plimbare pana in parc etc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asta : Taie-ti venele smugsmugwinking tongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei te rog sa ma ajuti si pe mine sa scap de EA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fallen angel are dreptate nu poti sa scapidevil

| bebebita a răspuns:

Iti zic eu cum sa scapi de plictisealea... dar zi-mi si tu te rog cum sa scap de sarcina:d.id meu e angel.rebelde63

| drak000 a răspuns:

Joaca-te pe calculator, mai mergi pe afara, mai bea un suc laughing

| alex_4333 explică:

Ies din casa de nebun?

| alex_4333 explică:

Multumesc pentru raspunsuri! am sa incerc sa fac cate ceva din fiecare!