| karminuta a întrebat:

Ce sa fac cand afara ploua? adica de desnat nu am chef de citit nici atat sa pictez nu mai vreau pentru ca nu mai am idei sa ascult muzica ma plictisesc si sa ma uit la filme? m-am uitat tota ziua! Ce sa fac zice-ti si voi! A si am vb cu prietenele pe mess si pe tel. Na astept raspunsurile:d

Răspuns Câştigător
| Kuma a răspuns:

Poti naviga pe "TPU", iti poti face temele daca nu sunt facute, sau poti lua un taxi sa-ti vizitezi prietenii.

2 răspunsuri:
| karminuta explică:

Scuzati-ma desenat

| DeeaSilvy a răspuns:

Dormi tongue