| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face in casa pentru ca afara ploua si ma cam plictisesc? Funda!
P.S. Nu vreau sa imi spuneti sa ascult muzica ca am ascultat si nici sa chem prietene la mine pentru ca sunt ocupate.

Răspuns Câştigător
| Elly7890 a răspuns:

Poti citi o carte,poti face curat in casa, poti merge la mall, te poti uita la un film, te poti juca pe calculator, te poti odihni!

3 răspunsuri:
| Leops a răspuns:

Esti din Pascani cunva? ca si la mine ploua laughing pai poti sa te uiti la un film stiu eu ceva fain zi-mi niste genuri care iti place Horror comedie actiunewinking

| ionutpop32 a răspuns:

Dk ai frati jucati un joc(monopoli, nu te supara frate, sah)
FA CEA CETI PLACE TIE! lasate inspirata. Daca nu gasesti nimis pune castile in urechi si asculta muzica preferata, incearca sa adormi iar cand te vei trezi sunt sigur ca va iesi la iveala si soarele...

| Keirra a răspuns:

Poti sa te aranjezi, sa probezi haine, sa faci o prajitura sau o mancare gatita de tine. Daca le faci pe muzica va fi si mai frumoswinking