| paul55 a întrebat:

Salutare tuturor.Hai sa o luom cu începutul: sunt disperat, nu m ce face, ma plictisesc de numai pot, imi vine sa lesin de atata plictiseala, zău, chiar asa este. SI afara nu ies ca e urat si ploua, la televizor nu este nimic bun, filme n-am, de calculator m-am plictisit, sa citesc nu am chef, sa chem pe cineva la mine nu vreau, ca ieri am fost pe la 5 prieteni, si acu nu vine nimeni, sa imi fac temel, in nici un caz ca acu o inceput vacanta, sa ascult muzica, de fapt mie nu imi place nici o muzica, de nici un fel sa sun pe cineva sa vorbesc cu el nu pot ca n-am minute pe telefon, carti de joc n-am siiii, daca ziceti sa ma joc un joc, ziceti ceva care se joaca în unul.
Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Intra pe mmohut.com si cauta acolo jocuri, sau descarci cs 1.6 si il modifici.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Ce ciudat aceeasi stare o am si eu:plictiseaaalaaaasad

| OxyAndrei a răspuns:

Pai joaca jocuri online, in ele te intalnesti si cu alti jucatori sau...intra pe un chat, acolo poti vorbi cu multe persoane. Daca vrei, exista si un chat sub forma unui joc(cu caractere) -- www.imvu.com.Intra pe mess/pe facebook sau uita-te pe youtube la chestii amuzante.VIATA E DOAR UNA, NU TE PLICTISI!