| alexalexa2000 a întrebat:

Ce să fac când mă plictisesc? Dau fundă răspunsului cu cele mai multe variante big grin.

Răspuns Câştigător
| kristianelektrik a răspuns:

Buna.
Hmm pai fac multe lucruri.
Ori imi mai aranjez prin camera anumite lucruri, cant la chitara, ma uit peste niste reviste, bezni desenate. Saaau:
-sa citesti
-sa faci karaoke
-sa dansezi
-sa te uiti la un film
-sa te uiti la tv
-sa te joci pe calculator
-sa vorbesti pe mess cu prietenii
-sa probezi haine mai vechi si sa te distrezi cu o prietena buna sau chiar mai multe facand un mini teatru
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa rearanjezi obiectele din camera
-sau pur si simplu sa te joci un joc cu familia.Gen monopoly, nu te supara frate etc...
Sa stii ca exista multe posibilitati...

7 răspunsuri:
| Chamberlin a răspuns:

-Stai pe TPU;
-Citesti o cate;
-Inveti;
-Iti exersezi talentul (daca ai asa ceva);
-Mananci;
-Dormi;
-Joci AngryBirds pe telefon;
-Te joci pe calculator;
-Faci FittNess
-etc

| Mugurel33 a răspuns:

Păi ai putea să citești o carte.

| Rus_Edi_1984 a răspuns:

Poti sa intri pe servere de minecraft, iti faci cont de skype si intrebi:
Cine are Skype? si vorbesti cu el pana te plictisesti.

FUNDA?

| danyseverin a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai, poti sa desenezi, sa citesti, sa joci ceva online: remi, table, carti, cazino etc... sau poti privi un film, sunt multe variante dar depinde ce iti place sa faci. Mult succes

| horgosgaby65 a răspuns:

Uita-te la filme, poti juca jocuri de exemplu barn baddy de pe facebook, diferite activitati. Sper ca e util raspunsul meu.

| Andrei_Mihai_1998 a răspuns:

Sa te joci Minecraft;
Sa te joci Call of Duty;
Sa te uiti la filme;
Sa stai si sa citesti;
Sa verifici temele de 3 ori;
Sa ajuti pe cineva;
Sa stai pe Facebook;
Sa stai pe Twitter;
Sa stai pe ASK.fm;
Sa stai pe www.karaokeparty.com;
Sa te joci carti cu cineva;
Sa te uiti pe Wikipedia;
sa te uiti la un documentar despe animale;
Sa stai si sa vorbbesti ore in sir pe telefonul tău;
Să mănânci îngheţată...
Şi cam atât.

| zadeya a răspuns:

Faci ce iti place cel mai mult de care nu te-ai plictisi niciodata eu stau pe calculator desenez fac poze merg pe afra...etc...happy