| JustHappiness a întrebat:

Hello,TPU! Ce aş putea face atunci când mă plictisesc extrem de tare? Fundă!

Răspuns Câştigător
| AnaSuricata a răspuns:

Te uiti la un film,citesti,faci tutoriale de pe youtube,danseaza,canta, fredoneaza, suna-ti cea mi buna prietena, raspunde l intrebari pe TPU, stai pe facebook si vezi tu.

9 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu exista plictiseala, doar distractie dusa in declin!

| JustHappiness explică (pentru fuzzer):

Wow, cât de profund!

| Lhurricane a răspuns (pentru JustHappiness):

E luata dintr-o melodie de-a lui spike / guess who nu mai stiu exact

| an0therkid a răspuns:

Asculti muzica
compui poezii

| Lhurricane a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU, haha, uitate la filme,seriale,mananca,canta,deseneaza, fa puzzle, vorbeste pe mes/fb, sport, stai in cap

| JustHappiness explică (pentru Lhurricane):

Mulţumesc, s-ar putea să primeşti funda dacă nu apar răspunsuri mai complete!

| fede12 a răspuns:

Da-mi id tau!winking Te pup:*:*

| Rrr18 a răspuns:

Incearca sa atingi cotul de nas. ZzzZzzzz...

| USK a răspuns:

Atinge-ti nasul cu limba, pupa-ti buricul, nu stiu ce sa mai zic, nu prea ma plictisesc.