| aaanonnimaaaa a întrebat:

Ce sa fac cu prietenii mei in weekend? Suntem o gasca de 7 persoane de 13 ani si nu suntem genul care sa stea la un picnic sau sa mearga la teatru. Orice in afara de film sau bowling

6 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Fotbal.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Popcorn și Tom & Jerry și eventual și o sticlă de Tedi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
1. Un sport, va duceti si va jucati ceva.
2. Teme laughing
3. Duminica la biserica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va dati cu fard si va jucati cu papusile.
Frate, eu la varsta ta terorizam cartierul cu bate si cutite! Eram mare smecher si si acum mai sunt.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai in afara de cinema, nu prea aveti unde sa mergeti, ca sunteti micuti de varsta, iar la disco sau crasma nu va primesc.
Poate mergeti la unul din voi acasa, si beti cate o cana de lapte cald sau un ceai fierbinte si faceti cu schimbul, de fiecare data la altcineva acasa.

| ibaal a răspuns:

Atunci v-au mai ramas doar semintele in scara blocului si sticla de suclaughing
ce naiba sa faci pe vremea asta!? Mergeti la munte daca e langa voilaughing
adunati-va la clubul de lecturalaughing
nu prea mai ai ce face acum...voi stiti ce va place sa faceti!