| andreutza11 a întrebat:

Ce sa fac daca ma plictisesc? ( spuneti-mi orice, ca sa nu mai ma plictisesc, apropo nici temele nu mi le-am facut)! Ofer fundita, la cel mai bun raspuns!

10 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Sa inveti sa te bucuri de viata, sa iubesti viata, sa intelegi ca viata poate fi si frumoasa, nu doar plictisitoare!
Cauta sa faci lucruri constructive care sa-ti placa, care sa-ti creeze o rutina benefica, ce te va ajuta sa creezi un echilibru in viata ta, nu lasa lucrurile sa curga de la sine intr-o plictiseala continua. Viata nu se arajeaza de la sine...intreaba-te ce iti doreasti cu adevarat sa faci, sa fii, sa devii si pune mana la lucru si capul la contribuite: viata e prea scurta si timpul prea pretios pentru a te plictisi!

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Lasa calculatorul si ai sa vezi ca nu te mai plictisestiwinking

| GyeBaek a răspuns:

Muzica iesi cu prietenii.

| ComicGirl a răspuns:

-Da si tu raspunsuri pe TPU
-cauta imagini cu ceva ce iti place sau te amuza
-incepe sa citesti o carte de care ai auzit ca e bunA [de ex: ai citit "Scrisoare de dragoste" de mihail drumesti? e roman e f frumos]
-intra pe youtube si cauta melodii noi
-fa-ti manichiura
-fa-ti poze

Nu mai am inspiratie acum.big grin

| SaȘha_7030 a răspuns:

Descarca un joc online si vei avea ce face cum ar fi :-? www.metin2.ro incearca;) e distractiv;)

| Shagun a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un film care iti place, sa vorbesti cu un el smug sau eu stiu... sa faci mancare sau sa iesi in oras cu pretenul/prietenele sau cu cine vrei tu tongue

| PinkStarSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Stai calmawinking nu te ingrijora pentru teme:-J ii weekendwinking
ask muzica iesi cu pr la un sucwinking fa ceva amuzant si rebelwinking

| zozole_5399 a răspuns:

Pai asculta muzica du-te afara fii rebelawinking

| Allé_3818 a răspuns:

Du-te si date cu rolele sau cu bicicleta
Sau du-te cu prietenela tale si plimbate.
Ori asculta muzica.
Bagate pe chaturi si vb cu aia pe care nu`i cunosti.
Fa-ti poza:X.
Uita-te la un film.
Fa-ti parul in toate felurile.
Date cu oja.
Citeste o cartestraight face.
Vb la telefon cu prietenii.
...etc
funda?

| naomiksweet a răspuns:

Pai asculta muzica pe net citeste ceva invata fa-ti temele du-te la prieteni etc!