| ana_5424 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber? 1.sa citesc?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Nuuu.Iti strici creierul.Stai la pc sau la TV, castele din carti. Orice da nu citi.Nu e bine! Poti sa iesi afra.Pe mine nici daca mai taia cu utzitul nu asi citi(taietura doar pe piele) laughing

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU.

| ioanaioana a răspuns:

Da de ce nu? Sau poti sa raspunzi la intrebarile de pe tpu.ro,sau sa scrii(de exemplu povesti sau o carte),sa te uiti la televizor, sa stai pe net, sa te plimbi pe afarawinking

| Claudiu2011 a răspuns:

Bineinteles daca ii place.asa te cultivi si iti dezvolti vocabularul.sau faci un sport daca vrei e cel mai bine sau le combini pe ambele si sa te relaxezi iesi sa te plimbi prin parc

| aLL3xandra97 a răspuns:

In timpul liber ai mai putea sa iesi afara cu prietenii sau sa te duci la iarba verde.

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Daca iti place de ce nu? doar nu te plictisi

| Lummy a răspuns:

Sa citesti, sa asculti muzica, sa iesi cu prietenii afara, sa gatesti(clatite, totturi.tot feluri de dulciuri), sa dormi, sa dansezi, vb cu parintii/sora/frate/verisori... sper sa-ti foloseasca

| Baddboy a răspuns:

Sssssa faci ce vrei u da nu relelaughing

| xerox a răspuns:

Da te va ajuta sa iti dezvolti cultura ta generala.

| anyalexandra a răspuns:

Nu stai la calculatorlaughing

| angeldidi a răspuns:

Poti sa iesi cu prietenii, sa te uiti la tv, sa stai la calculator, sa mergi la prieteni sau sa citesti. e bun si cititul dar alege-ti carti interesante cum ar fi Dracula, Zege negri mititei, Doi ani de vacanta sau alte carti.