| OaNa_1163 a întrebat:

Buna imi spuneti ce as putea face in timpul liber da nu sa citesc sau deaste
Funda

4 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

Pai in timpul liber poti sa te duci sa te plimbi cu prietenele la o terasa sau la o inghetata canta o melodie preferata si inregistreazate si incerci de mai multe ori pana ce reusesti uitate pe net la niste dansuri moderne cauta pe net muzica noua si descarco cauta programe de modificat poze pe net iesi in oras cu rolele sau cu bicicleta etc

| Ralluuuuu a răspuns:

Poti sa iesi afara
Sa te joci pe calc
Sa iesi la o inghetata
Sa iesi cu rolele\bicicleta
Sa te joci elastic
Sa dansezi
Sa asculti muzica
Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| bybyana21 a răspuns:

In timpul liber? Tot ce-ti trece prin minte.
Fii creativa, niciodata nu fa lucrurile dupa un criteriu, asa te vei plictisi de ele.Doar fa ce-ti trece prin minte.
Vrei sa citesti, poti sa citesti.
Vrei sa iesi afara? Gaseste-ti niste prieteni si, iesirea!
Vrei sa te joci pe calculator? N-ai decat!
Niciodata nu trebuie sa faci acelasi lucru, viata are multe lucruri de facut si noi nu ne dam seama cum ea trece si noi n-am facut mai mult de 3 chestii in viata noastra!