| YumiSukinanda a întrebat:

Ce sa mai fac in timpul liber? funda+vot! nu sa citesc! ceva distractiv... urgent!

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! o ajuti pe mami tau la treaba, o rogi pe mami sa te invete anumite lucruri...invata pentru a progresa, sa ajungi ceva in viatahappy

| Bradster a răspuns:

Ajuta lumea raspunzand pe TPU.

| JiHyun a răspuns:

Poti sa asculti muzica

Răspuns utilizator avertizat
| ZeroZahar a răspuns:

Sa iesi cu prietenii la suc, in mall, la sala.

| WhiteStorm a răspuns:

Fa exerciti fizice.Nu e prea distractiv dar daca nu ai alt ceva de facut.Te pot ajuta sa urci in masa musculara.

| llMeltingyoull a răspuns:

1.Sa citesti. daca nu stii ce iti recomand seria de carti Academia Vampirilor sau Casa noptii. 2. Uita'te pe 9gag. 3. Vizioneaza un film( The pretige-merita vazut) 4. Farse la telefon? 5.Joaca angry birds. etc... big grin

| YulyWz a răspuns:

Fa niste farse amuzante, dar nu dureroase!

| ioanadiana11 a răspuns:

Poti iesi in oras cu prieteni happysa asculti muzica alceva nu imi vine in minte happy

| xMickeyx a răspuns:

Stai pe mess,TPU, metin, stai cu prieteni tai... aaaa eu asta fac de obiceihappy sper ca te-am ajutat.>.

| Magazinn_Vlad_1989 a răspuns:

Sa loci conquiztador joc de cultura generala